O nas
OptiChata Biuro Nieruchomości jest profesjonalnym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Działalność biura oparta jest na efektywności i rzetelności w wykonywaniu umów pośrednictwa. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Biuro posiada ubezpieczenie OC za ewentualne szkody, mogące powstać w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa. Posiada również licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (pośrednik nr lic. 26315).

Najważniejsze dla naszego biura jest zadowolenie klienta, dlatego też do każdego podchodzimy w sposób indywidualny, analizując dokładnie potrzeby i oczekiwania. Nasi specjaliści dbają o to, by zająć się wszystkimi aspektami przeprowadzanych transakcji, czuwają nad przebiegiem całego procesu zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Angażujemy się w pracę z Klientem począwszy od poznania jego oczekiwań, poprzez wyszukanie właściwej oferty, aż do złożenia podpisu na umowie najmu czy akcie notarialnym. W ramach prowizji pośrednik opiekuje się swoimi klientami "od początku do końca". Każde zlecenie realizowane jest ze szczególną starannością, mając na uwadze oczekiwania i bezpieczeństwo klienta.

Do zakresu naszych usług należy również zadbanie o bezpieczny proces kredytowy, ubezpieczeniowy oraz profesjonalne doradztwo prawne, w szczególności pomoc prawna w zakresie:

konstruowania umów przedwstępnych sprzedaży,

konstruowania umów najmu,

pomocy w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości,

przygotowania i kompletowania dokumentów niezbędnych do sprzedaży nieruchomości,

konsultacji zapisów umów deweloperskich.

Wykonujemy także usługi w zakresie wyceny nieruchomości, fotografii nieruchomości wg najwyższego standardu oraz projektowania i aranżacji wnętrz.

Dzięki temu nasi Klienci mają zagwarantowana bezpieczną obsługę, zgodną z przyjętymi standardami zawodowymi, obowiązującymi w tej branży. Szczegółowy zakres obowiązków biura określa umowa o pośrednictwie w obrocie daną nieruchomością, której zakres jest za każdym razem omawiany i uzgadniany z Klientem.

Oferty nieruchomości, które są promowane przez naszą firmą znajdą Państwo w największych serisach ogłoszeniowych, w tym na https://adresowo.pl.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00 stacjonarnie w naszym biurze oraz - jeśli jest taka potrzeba – dostępni także poza oficjalnymi godzinami działania biura.

OptiChata Biuro Nieruchomości jest częścią firmy OptiGrupa.