Nasze usługi


Specjalizujemy się w obsłudze nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Takie projekty obejmują:

DORADZTWO W ZAKRESIE PRZYGOTOWANIA NIERUCHOMOŚCI DO TRANSAKCJI

Jeśli myślisz o sprzedaży domu, mieszkania czy działki, wskażemy Ci w co warto zainwestować, by zrobić na potencjalnym nabywcy świetne pierwsze wrażenie.

Jeśli zastanawiasz się nad kupieniem mieszkania na wynajem doradzimy Ci, jakie kryteria powinno spełniać, by stopa zwrotu z inwestycji była jak najwyższa.

OKREŚLENIE OPTYMALNEJ CENY OFERTOWEJ

Oglądając ogłoszenia podobnych mieszkań czy domów w internecie właścicielowi trudno zachować dystans w wycenie swojej nieruchomości. Szczególnie, gdy konkurencyjne oferty zawierają niezbyt udane czy nieczytelne zdjęcia. Nie podobają nam się kafelki, podłogi, czy meble innych ludzi. Ale czy nasze będą podobały się potencjalnym kupcom? Jako profesjonaliści wiemy co ma znaczenie - piętro, klatka schodowa, typ miejsca parkingowego, sposób wykończenia wnętrz to tylko niektóre składowe. Mamy też dostęp do archiwalnych cen transakcyjnych, na podstawie których jesteśmy w stanie określić co jest możliwe do uzyskania.

HOME STAGING

Według amerykańskich danych Home Staging nie tylko skraca czas potrzebny do sfinalizowania transakcji o 40%, ale potrafi też podnieść cenę o 10%. Nasz rekord to aż 20%. Po podpisaniu umowy pośrednictwa nasz ekspert opracowuje raport z wytycznymi dla każdego pomieszczenia. Polecimy sprawdzone ekipy fachowców do różnych napraw, a na sesję zdjęciową przywieziemy mnóstwo ślicznych dodatków!

PROFESJONALNE SESJE ZDJĘCIOWE

Zdjęcia sprzedają. Nieruchomość w ofercie sprzedaży musi prezentować się świetnie, żeby potencjalny Klient chciał zadać sobie trud umówienia się na spotkanie. Mamy na to sprawdzone sposoby!

PRZYGOTOWANIE PRZEJRZYSTEGO RZUTU WNĘTRZ

Jeśli nie dysponujesz planem mieszkania czy domu to żaden problem. Zmierzymy wnętrze, a nasz grafik przygotuje czytelny rzut.

ZAPROJEKTOWANIE OFERTY

Które zdjęcia wybrać? Czy pisać o nieruchomości wszystko, czy tylko to co wydaje się ważne? A co jest ważne? My to wiemy. Dzięki naszemu doświadczeniu.

OPRACOWANIE OPTYMALNEJ KAMPANII PROMOCYJNEJ

Jak, gdzie, kiedy? Co się opłaca, a co nie? Robimy to codziennie i stale testujemy nowe trendy. Wiemy gdzie powinna znaleźć się Twoja oferta. Korzystamy z banerów, portali ogłoszeniowych, współpracy z innymi agencjami nieruchomości, eventów, obecności w internecie, na portalach społecznościowych. Każdorazowo projektujemy indywidualną kampanię wynikającą z indywidualnych cech danej nieruchomości.

RAPORTOWANIE POZIOMU ZAINTERESOWANIA OFERTĄ

Po około miesiącu od opublikowania oferty opracowujemy raport statystyk z danymi z portali, które takie liczby udostępniają. Pozwala to obiektywnie ocenić czy oferta spotkała się z zainteresowaniem na rynku potencjalnych nabywców. Nasz Klient nie czeka miesiącami na informację czy jest szansa na finalizację transakcji i czy cena ofertowa jest odpowiednia. Nie usłyszy też od nas nigdy "Nikt nie dzwoni, więc może obniżmy cenę."

PREZENTOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Co powiedzieć, czy lepiej coś przemilczeć? Czy zasypać oglądającego informacjami czy pozwolić na spokojne obejrzenie nieruchomości. Od prezentacji wiele zależy. To kluczowy moment podejmowania decyzji. Pozwól poprowadzić prezentację profesjonaliście. Umiemy dostroić się do potrzeb różnych Klientów. Jedni potrzebują 5 minut a inni godziny.

NEGOCJACJE WARUNKÓW TRANSAKCJI

Nasz zespół przeszedł wiele szkoleń z negocjacji, a nasze doświadczenie dodatkowo pozwala nam uzyskać optymalne dla Stron warunki. Właścicielowi trudno bez emocji podejść do transakcji, która dotyczy czegoś, w co włożył dużo serca. Nie pozwól wspomnieniom wpłynąć na ostateczny kształt ważnej umowy.

POMOC W ZGROMADZENIU NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW

Jeśli sprzedajesz mieszkanie czy dom notariuszowi należy przedłożyć wiele niezbędnych dokumentów. Wiemy, z których urzędów je pobrać i na podstawie pełnomocnictwa możemy najpierw je zamówić, a gdy będą już gotowe odebrać.

UDZIAŁ W WYDANIU NIERUCHOMOŚCI I PRZYGOTOWANIE PROTOKOŁÓW PRZEKAZANIA

Wydanie nieruchomości, przepisanie umów na dostawę mediów i uzupełnienie wszystkich danych na odpowiednich drukach przedsiębiorstw przesyłowych to mnóstwo formalności. Chętnie Cię wyręczymy!

Spotkajmy się i porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc!